جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه 2023 ( طرح کابینت آشپزخانه مناسب خانه های بزرگ و کوچک )

انتخاب جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه با توجه به نوع، متراژ و فضای داخلی آشپزخانه متفاوت می باشد. انرژی و نوع چیدمان و دکوراسیوان آشپزخانه می تواند به این محیط جان دهد و آن را برای اعضای خانواده محیطی دلچسب نماید.

در این بین نقش کابینت آشپزخانه بسیا پر رنگ می باشد. بنابراین انتخاب طرح کابینت آشپزخانه که متناسب با دکوراسیون خانه باشد و خسته و تکراری نشود بسیار با اهمیت است.

در گذشته تنها گزینه های پیش رو مدل کابینت آشپزخانه فلزی و چوبی بود اما در حال حاظر انواع کابینت گلاس، های گلاس، ام دی اف در سبک های مختلف از مدرن تا کلاسیک موجود هستند و تنوع گسترده ای را به وجود آورده اند و در بین انواع مدل های موجود در بازار، انتخاب و تصمیم گیری را بسیار سخت کرده اند.

نکته ای که در انتخاب جدیدترین کابینت آشپزخانه مورد توجه است انتخاب بهترین مدل براساس بودجه و محیط آشپزخانه می باشد. مثلا اگر کودک خردسال دارید باید توجه کنید که شاید کابینت های گلاس به دلیل مقاومت کم در برابر ایجاد خش خیلی مناسب نباشد.

02122365642

02126763245

جدیدترین مدل های کابینت مدرن

جدیدترین کابینت آشپزخانه روشن

اگر قصد انتخاب بهترین مدل کابینت آشپزخانه کوچک را دارید باید بدانید عموما رنگ های تیره برای آن مناسب نمی باشد و بهتر است از رنگ های روشن تر استفاده کنید تا محیط دلبازتر شود.

این موضوع در انتخاب صفحه کابینت نیز صدق می کند. انواع صفحه‌ کابینت ضد آب برای آشپزخانه بسیار کاربردی می باشند. که در مورد آنها در مقالات دیگر توضیحات بیشتری داده ایم.

جدیدترین طرح کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت های ام دی اف نوع جدیدی از انواع کابینت های به بازار آمده می باشند که در انوع مدل ها قابل اجرا می باشند و مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارند و می تواند دکوراسیون آشپزخانه جدید را به شما هدیه دهد.

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه بدون اپن

کابینت های بدون اپن یا جزیره از جدیدترین مدل های موجود می باشند. با مدل کابینت جزیره می توانید در فضای آشپزخانه بسیار صرفه جویی نمایید.

جدیدترین کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت های هایگلاس از جمله کابینت هایی هستند که دقیقا مناسب برای آشپزخانه های ایرانی می باشند. مدل های کابینت سفید این نوع بسیار جذاب و شیک هستند.

طرح کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

اگر از علاقه مندان به سبک کلاسیک و مدرن هستید اما نمی دانید از کدام یک استفاده کنید کابینت های نئوکلاسیک یک انتخاب مناسب برای شما می باشد.

این نوع کابینت ها نه همانند کابینت های کلاسیک شلوغ هستند و نه مانند کابینت های مدرن ساده. بلکه با تلفیقی از این دو کسب یک کابینت زیبا با المان هایی را به وجود آورده که بتواند چشم ببینده را جذب کند.

در این نوع کابینت ها خطوط منحنی و دایره ای بسیار پر کاربرد هستند و رنگ های طوسی، قهوه ای و سفید در ترکیب این نوع کابینت ها قابل توجه اند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *